Background image

Naše služby v priemyselnom balení

Sme poskytovateľom komplexných služieb v priemyselnom balení strojov a zariadení.

Pozrite si galériu

Priemyselné balenie

Požadované úlohy z oblasti priemyselneho balenia, montáže a logistiky systematicky zaznamenávame, analyzujeme problémy a spoločne so zákazníkom vypracovávame riešenia, ktoré sa následne realizujú včasne a flexibilne podľa požiadaviek.

Naša spoločnosť už viac ako XX rokov poskytuje službu zámorského balenia. Počas tohto obdobia sme získali cenné skúsenosti a realizovali viac ako XXX realizácií, od tých najmenších až po sťahovanie a balenie veľkých zariadení ako napr.:  HUHTAMAKI .

Pri balení strojov , strojných častí a súčastí využívame najnovšie metódy a technické pomôcky.

Nami realizované zámorské balenia spĺňajú požiadavky na bezpečnosť, manipuláciu a kvalitu, sú vyhotovené podľa medzinárodných štandardov. Kvalitný obal je nielen ochranou vašej investície, ale aj reklamou predávajúceho. Vaše tovary, stroje a zariadenia sú v našich prepravných obaloch v bezpečí. Netrápte sa s balením, nechajte to na profesionálov.
Background image

Priemyselné balienie do ALU fólie

Výrobky balíme aj do ALU fólie podľa požiadavky zákazníka

Postup balenia do Alu folie

Výrobky balíme do fólie, alebo podľa požiadavky zákazníka do fólií Alfopack, kde dochádza k odsatiu vzduchu - vákuovému uzatvoreniu fólie. Na odstránenie vlhkosti v obaloch pridávame vysúšadlá 16 DIN.

 

Vlastnými kapacitami a strojným zariadením prispôsobením na výrobu.

priemyselných obalov garantujeme dohodnutý termín a kvalitu obalov

Najnovšie technológie a materiály spolu s kvalifikovaným personálom nám umožňujú uskutočniť všetky zákazky v čas a vo vysokej kvalite
Okrem obalov zo štandartnými rozmermi sme schopni zabaliť i nadrozmerné náklady.